czyli sposoby na poprawę zdrowia
RSS
poniedziałek, 29 grudnia 2014
Przedstawiam tu mieszankę ziół na pasożyty, która usuwa większość pasożytów w organizmie. Dostałam ją od osoby której ufam, szanuję i której ogromną wiedzę podziwiam. Kuracja trwa miesiąc. Polecam do stosowania każdemu, przynajmniej raz lub dwa w roku.
niedziela, 01 czerwca 2014
Utrata apetytu, bóle brzucha, nerwowość, zachamowanie wzrostu, pociąg do słodyczy, zaburzenia snu to tylko niektóre z objawów obecności pasożytów u dziekca. Dzieci zarażają się od dorosłych, zwierząt w domu, w szkołach i przedszkolach. Obserwuj swoje dziecko i jeśli zauważysz jakieś niepokojące objawy interweniuj.
sobota, 24 maja 2014
Kilkakrotnie już zdarzylo mi się spotkać rodzica autystycznego dziecka i wydaje się że przypadłość ta staje się obecnie coraz powszechniejsza. Wiem że rodzice takich dzieci szukają wszelkich sposobów na poprawę stanu ich zdrowia. Oczywiście życzę wszystkim tylko zdrowych dzieci, ale jeśli Twoje dziecko jest dotknięte autyzmem, zapraszam do lektury tego wpisu a być może znajdziesz tu coś godnego uwagi.
poniedziałek, 05 maja 2014
Natura tak nas zaopatrzyła, że wszystko co potrzebne mamy w zasięgu ręki. Nie trzeba daleko szukać leku na nasze dolegliwości - najlepszy i najbezpieczniejszy produkujemy sami. To nasz mocz. Niestety w naszej kulturze jest postrzegany jako coś obrzydliwego z czym nie powinno się mieć kontaktu. Przeczytajcie proszę jakie wspaniałe właściwości ma uryna:)))
środa, 30 kwietnia 2014
Dla osób, które z jakich powodów, nie są w stanie przeprowadzić standardowego oczyszczania wątroby (z olejem i sokiem z cytryny) podaję kilka innych rozwiązań - niestety nie tak efektywnych i znacznie rozciągniętych w czasie ale za to dużo łagodniejszych.
niedziela, 09 lutego 2014
Ten wpis dedykuję wszystkim, którzy słyszeli o oczyszczaniu wątroby ale wydaje im się że problem ich nie dotyczy bo czują się w miare dobrze i wątroba im nigdy nie dokuczała. Po przeczytaniu poniższego wpisu każdy osobiście będzie mógł wyrobić sobie opinię na temat czy powinien, czy nie, oczyszczać wątrobę i czy widzi u siebie oznaki obecności kamieni.
niedziela, 02 lutego 2014
Jeśli ciągle marzniesz i dokuczają Ci zimne dłonie i stopy a na myśl o zimnej, deszczowej pogodzie robi Ci się jeszcze zimniej, to ten wpis jest dla Ciebie:) Mało kto łączy te objawy z osłabieniem śledziony i trzustki.
środa, 01 stycznia 2014
Kilka lat temu poszłam do lekarza z typowymi objawami gorącej wątroby - mówie mu, że jest mi cały czas gorąco, do tego stopnia, że prawie cały rok w klapkach i krótkim rękawku chodze:) Lekarz nic na to nie odpowiedział bo pewnie nie wiedział czego od niego chcę - w końcu przecież nie jestem chora. Sama też nie wiedziałam co z tym robić więc nie robiłam nic i tak problem latami narastał.
poniedziałek, 29 października 2012
A ja znów o zatokach. Dopiero co pisałam o płukaniu zatok, ale wiem, że tego typu problemy potrafią być prawdziwym utrapieniem i każdy sposób na pozbycie się ich może się przydać. Pogoda już zimowa za oknem a to sprzyja nawrotom przebytych kiedyś chorób. Dopadło i mnie, dlatego odgrzebuje zapomniane już sposoby na zatoki i dzielę się nimi tutaj. Nośmy czapki i szaliki, unikajmy wiatru i wyziębień i kurujmy się sami.
piątek, 26 października 2012
Zabieg znany jako "gest muszli" Szankh Prakszałana jest staroindyjską metodą, pozwalającą na przemycie i oczyszczenie całego układu pokarmowego, od jamy ustnej aż po odbyt.
niedziela, 19 sierpnia 2012
Chore zatoki to bardzo powszechny i uciążliwy problem. Zwykle, kto raz tego doświadczył wie jak nieznośny jest to ból i że leki przeciwbólowe nie przynoszą całkowitej ulgi. Sama nabawiłam się problemów z zatokami gdy pracowałam w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie był to odosobniony przypadek. Wprost przeciwnie, naokoło mnie ciągle słyszałam skargi dotyczące chorych zatok.
poniedziałek, 06 sierpnia 2012
[...] "Człowiek to sól ziemi. Jest on tworem Ziemi. A Ona jest naszą matką. Wszyscy, którzy żyją na ziemi, mogą istnieć tylko w zgodzie z prawami, według których żyje Ona. Pola nie zawierające krzemu są bezpłodne - gleba nie jest w stanie gromadzić energii słonecznej i przekazywać jej roślinom. Potrafi to tylko krzem. Życie w organizmie człowieka ucicha, gdy zawartość krzemu się zmniejsza i nie jest na bieżąco uzupełniana w pokarmie".
sobota, 28 lipca 2012
Opisanym poniżej sposobem, oprócz układu moczowo-płciowego, oczyszczamy przewód pokarmowy, stawy i cały organizm. Osobiście nie stosowałam i nic od siebie nie mogę powiedzieć o jej efektach. Wydaje się jednak być interesująca i właśnie dlatego ja tu prezentuję. Jeśli ktoś już stosował lub zastosuje poniższy sposób, bardzo proszę o komentarz...
niedziela, 22 lipca 2012
Pamiętam jak opowiedziałam mojej mamie o lewatywach, których wg mnie bardzo wtedy potrzebowała. Powiedziała że nie, że absolutnie, że to nie dla niej. Jednak stan jej zdrowia szybko zweryfikował pierwszą reakcję i wkrótce potem stała się fanką lewatyw! Dziś czuje się świetnie i pewnie nawet nie pamięta jakie miała opory żeby zacząć:)
sobota, 21 kwietnia 2012
W czasie drugiego oczyszczania pozbyłam się około dwustu kamieni wątrobowych. Był to szokujący widok. Jak można być zdrowym mając tyle świństwa w sobie? Nie można! Po oczyszczaniu zaczęłam czuć się po prostu świetnie i chciałabym żeby każdy mógł poczuć się jak ja:)
Jeśli masz opisane poniżej objawy lub niepokoi Cię stan Twoich nerek, to może powinieneś pomyśleć o ich oczyszczeniu. Przedstawiam tu kilka najprostszych metod oczyszczania nerek zaczerpniętych z książek o naturalnych metodach leczenia.