czyli sposoby na poprawę zdrowia
Blog > Komentarze do wpisu

Autyzm a medycyna naturalna

Kilkakrotnie już zdarzylo mi się spotkać rodzica autystycznego dziecka i wydaje się że przypadłość ta staje się obecnie coraz powszechniejsza. Wiem że rodzice takich dzieci szukają wszelkich sposobów na poprawę stanu ich zdrowia. Oczywiście życzę wszystkim tylko zdrowych dzieci, ale jeśli Twoje dziecko jest dotknięte autyzmem, zapraszam do lektury tego wpisu a być może znajdziesz tu coś godnego uwagi.

Chciałabym zaprezentować tu pogląd na temat autyzmu przedstawiony w książce pani Huldy Clark, pt. "Kuracja życia". Według niej autyzm to skażenie mózgu metalami ciężkimi i pasożytami. U dzieci dotkniętych autyzmem zawsze występuje skażenie ołowiem. Mógł on przedostać się on do dziecka poprzez łożysko. Również rtęć może być przeniesiona tą drogą. Jeśli matka ma amalgamatowe wypełnienia zębów to ryzyko jest tym większe, należy wtedy pozbyć się ich po ciąży ale nigdy w trakcie. Również małe robaki z rodzaju glist, tęgoryjców, włosieni i węgorków mogą przenikać do mózgu. Jeśli pasożyty raz przedostały się do mózgu, trudno się ich pozbyć i muszą być likwidowane sukcesywnie i to nie tylko u dziecka ale i całej rodziny. Skażenie metalem ciężkim (i innym polutantami) daje zawsze zielone swiatło większym pasożytom, dlatego też, aby pozbyć się problemu na dobre, należy usunąć pasożyty i polutanty. Ponieważ pani Hulda Clark, jak pisze, nie jest w stanie wskazać konkretnego polutanta czy pasożyta, zaleca kompleksową kurację oczyszczającą ciało, środowisko, zęby i żywność. A oto przypadki dzieci autystycznych opisywanych przez panią Clark:

 • 10-cio letni chłopiec, w wieku 3,5 lat zaczął mieć napady drgawek i rozpoznano u niego autyzm. Napady padaczki powodują glisty, które najprawdopodobniej wtedy właśnie zaczęły migrować do mózgu. Mimo przyjmowania różnorakich lekow chłopiec miał bóle głowy, padaczka nie przechodziła, wymiotował i nie chciał mówić. Jak się okazało mózg miał skażony talem. Zmieniono mu dietę (bez kurczaków, jajek, bekonu, frytek, konserwantów i barwników, galaretki z winogron oraz dżemu truskawkowego). Zastosowano kurację antypasożytniczą, dziecko dostało kwas liponowy żeby usunąć ołów (100mg dziennie). Ataki padaczki ustąpiły, w ciągu miesiąca nastąpiła wyraźna poprawa w koncentracji i chłopiec zaczął mówić.

Jajka są skażone salmonella i zawierają malwin - barwnik wywołujący ataki drgawek.

 

 • 5-cio letni chłopiec, nie mówił, uczęszczał do szkoły specjalnej. W jego mózgu wykryto glutaminian sodu a w tkankach złogi przeciwutleniaczy. Po odstawieniu tych dodatków chemicznych i odczulaniu przez alergologa nastąpiła poprawa. Chłopiec w ciągu tygodnia wypowiedział pierwsze słowo. Po zastosowaniu kuracji antypasożytniczej w ciągu miesiąca wypowiedział 19 słów.

 

 • kolejny chłpoiec z autyzmem okazał się zainfekowany dwoma odmianami glist i skażony rtęcią. Po kuracji antypasożytniczej i odstawieniu żywności zawierającej barwniki i glutaminian sodu oraz kurczaki i jaja dziecko wyzdrowiało.

 

A oto trzy sposoby Michała Tombaka na oczyszczanie z metali ciężkich:

oczyszczanie pączkami sosnowymi - cztery łyżki młodych pączków sosnowych włożyć do słoika i zlać szklanką miodu. Odstawić do lodówki na dwa dni. Powstały sok pić trzy razy dziennie po łyżce stołowej.

oczyszczanie igliwiem sosnowym lub świerkowym - poł szkalnki rozdrobnionych igieł zalać litrem wrzątku i podgrzewać przez 15 minut na małym ogniu nie dopuszczając do wrzenia. Odcedzić, pić 1-2 szklanki dwa razy dziennie przez tydzień. Zrobić dwa miesiące przerwy i powtórzyć. Profilaktycznie stosować raz na rok.

oczyszczanie siemieniem lnianym - pół szklanki siemienia zalać 1,5 litra wrzątku i gotować dwie godziny na słabym ogniu. Ostudzić i przecedzić. Wypić w ciągu dnia. Stosować przez dwa tygodnie. Profilaktycznie przeprowadzać raz na rok.

 

 

Ale to oczywiście nie wszystko, w miarę możliwości będę dopisywać kolejne informacje:)

sobota, 24 maja 2014, n.u.l.k.a

Polecane wpisy

 • Zioła na pasożyty

  Przedstawiam tu mieszankę ziół na pasożyty, która usuwa większość pasożytów w organizmie. Dostałam ją od osoby której ufam, szanuję i której ogromną wiedzę podz

 • Miękkie oczyszczania wątroby i sposoby na kamienie

  Dla osób, które z jakich powodów, nie są w stanie przeprowadzić standardowego oczyszczania wątroby (z olejem i sokiem z cytryny) podaję kilka innych rozwiązań -

 • Objawy obecności kamieni wątrobowych

  Ten wpis dedykuję wszystkim, którzy słyszeli o oczyszczaniu wątroby ale wydaje im się że problem ich nie dotyczy bo czują się w miare dobrze i wątroba im nigdy

Komentarze
2017/10/18 12:33:36
Ja jestem pozytywnie zaskoczony ofertą www.medycynanaturalna.pl. Sklep ma bardzo szeroką ofertę produktów.